Тісторозкатка Hurakan HKN-DRT520
Виробник: Hurakan, КНР / Потужність, кВт: 0.4 / Тип підключення: 220В / Довжина валків, см: 52 / Розвід валків, мм: від 1 до 40 / Придназначена для: кафе і виробництв / Кількість валів:: 1 пара / Ножна педаль: немає / Вага, кг: 102.00 / Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 2421x878x545
Діліться
з друзями:
Кольори та модифікації
  • Про все
  • Характеристики
  • Опис
  • Фото / Відео(1/0)
  • Відгуки(0)
  • Аксесуари / ЗІП
  • Технічні характеристики
    Довжина валків, см 52
    Кількість валів: 1 пара
    Ножна педаль немає
    Потужність, кВт 0.4
    Придназначена для кафе і виробництв
    Розвід валків, мм від 1 до 40
    Тип підключення 220В
    Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 2421x878x545
    Вага, кг 102.00
    Корпус пофарбована сталь
    Реверс є
    Всі характеристики
    Тісторозкатка Hurakan HKN-DRT520 настольна.   Країна Китай.   Корпус виконаний з пофарбованої сталі. Реверс. Ширина стрічки: 520мм. Довжина конвеєрного столу: 2055мм. Товщина розкатки тіста від 1 до 40мм. Габарити: 2421х878х545мм. Габрити у складеному вигляді: 592х818х931мм. Потужність 0,4кВт. Напруга 220В.   Габарити нетто (без пакування) ШхГхВ 2421х878х545мм. Вага: 102кг. Габарити брутто (пакування) ШхГхВ 930х1080х670мм. Вага 120кг. ...
    Читати повністю
    Виробник: Hurakan, КНР Hurakan, КНР
    Додайте свій відгук або поставте запитання
    Оцініть товар:
    Час використання:
    Додати
    Довжина валків, см 52
    Кількість валів: 1 пара
    Ножна педаль немає
    Потужність, кВт 0.4
    Розвід валків, мм від 1 до 40
    Тип підключення 220В
    Корпус пофарбована сталь
    Реверс є
    Країна Китай.
    Корпус виконаний з пофарбованої сталі.
    Реверс.
    Ширина стрічки: 520мм.
    Довжина конвеєрного столу: 2055мм.
    Габарити: 2421х878х545мм.
    Габрити у складеному вигляді: 592х818х931мм.
    Напруга 220В.
    Вага: 102кг.
    Габарити брутто (пакування) ШхГхВ 930х1080х670мм.