Міксер ручний Apach AHM250V250
Міксер ручний Apach AHM250V250
Діліться
з друзями:
  • Про все
  • Характеристики
  • Опис
  • Фото / Відео(1/0)
  • Відгуки(0)
  • Аксесуари / ЗІП
  • Технічні характеристики
    Довжина робочого органу, см 25
    Напруга, В 220
    Потужність, кВт 0.25
    Регулювання швидкості є
    Робочий об'єм, л до 20
    Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 75x75x535
    Вага, кг 1.40
    швидкість, об/мин 2500-15000
    Всі характеристики
    Країна: Італія. Потужність 0.25 кВт. Напруга 220В. Комплектація: штанга-ніж. Довжина штанги: 250 мм. Швидкість обертів: 2 500-15 000об/хв. Оброблює об'єм до 20 л. Розміри 75x75x285 мм. Габарити 75х75х535 мм. Вага: 1,4 кг. Вага: 1,45 кг. Габарити брутто (пакування) Ш х Г х В (мм) 80х250х360. Вага 7,8 кг. ...
    Читати повністю
    Виробник: Apach, Італія Apach, Італія
    Додайте свій відгук або поставте запитання
    Оцініть товар:
    Час використання:
    Додати
    Довжина робочого органу, см 25
    Напруга, В 220
    Потужність, кВт 0.25
    Регулювання швидкості є
    Робочий об'єм, л до 20
    Вага, кг 1.40
    Країна: Італія.
    Напруга 220В.
    Комплектація: штанга-ніж.
    Довжина штанги: 250 мм.
    Розміри 75x75x285 мм.
    Габарити 75х75х535 мм.