Льодогенератор Hoshizaki IM100NE-HC-32
Діліться
з друзями:
  • Про все
  • Характеристики
  • Опис
  • Фото / Відео(1/0)
  • Відгуки(0)
  • Аксесуари / ЗІП
  • Технічні характеристики
    Ємність бункера, кг 50
    Вид льоду кубиковий
    Охолодження системи повітряне
    Потужність, Вт 0.5
    Продуктивність, кг/доба 84
    Тип підключення до водопроводу
    Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 704x506x1200
    Вага, кг 76.00
    Корпус нерж. сталь
    Ополіскування автоматичне
    Маса льоду, г 31
    Всі характеристики
    Стаціонарний льодогенератор з вбудованим об'ємом бункера 50кг, який створює кубики розміром 32х32х32мм кожен та вагою 31г. Апарат продуктивність 84кг/добу, має повітряне охолодження і автоматичне ополіскування. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Потужність 0.5кВт. Габарити нетто ДхШхВ 704х506х1200мм. Вага нетто 76кг. Габарити ШхГхВ 805х580х1375мм. Вага 84кг. Країна Сполучене Королівство.