Стіл холодильний Forcold G-SNACK2200TN-FC
Діліться
з друзями:
  • Про все
  • Характеристики
  • Опис
  • Фото / Відео(1/0)
  • Відгуки(0)
  • Аксесуари / ЗІП
  • Технічні характеристики
    Глибина, см 60
    Довжина, см 136
    Кількість дверцят/секцій 2
    Матеріал робочої поверхні нержавіюча сталь
    Наявність салат-бару без вітрини
    Наявність ящиків немає
    Об'єм камери, л 159
    Розміщення компресора збоку
    Тип столу холодильний
    Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 1360x600x850
    Вага, кг 94.00
    Електронне керування є
    Охолодження динамічне
    Температурний режим, °C -2...+8
    Потужність, Квт 0,28
    Напруга, В 220
    Всі характеристики
    Стіл з бортиком, об'ємом 159л, має двоє дверцят та одну решітчасту полицю розміром 330х430мм з пластиковим покриттям у кожному відділенні. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення виготовлене з нержавіючої сталі AISI201. Блок управління електронний. Температура від -2 до +8°С. Авторозморожування і випаровування талої води. Динамічне охолодження. Холодоагент R600.   Напруга 220В. Потужність 0.28кВт. Габарити нетто ДхШхВ 1360х600х850мм. Вага нетто 94кг. Габарити ШхГхВ 1390х630х880мм. Вага 109кг. Країна Китай. ...
    Читати повністю
    Виробник: Forcold, Італія Forcold, Італія
    Додайте свій відгук або поставте запитання
    Оцініть товар:
    Час використання:
    Додати
    Глибина, см 60
    Довжина, см 136
    Кількість дверцят/секцій 2
    Наявність ящиків немає
    Об'єм камери, л 159
    Розміщення компресора збоку
    Тип столу холодильний
    Електронне керування є
    Охолодження динамічне
    Потужність, Квт 0,28
    Напруга, В 220
    Стіл з бортиком, об'ємом 159л, має двоє дверцят та одну решітчасту полицю розміром 330х430мм з пластиковим покриттям у кожному відділенні.
    Внутрішнє та зовнішнє оздоблення виготовлене з нержавіючої сталі AISI201.
    Блок управління електронний.
    Температура від -2 до +8°С.
    Авторозморожування і випаровування талої води.
    Динамічне охолодження.
    Холодоагент R600.
    Напруга 220В.
    Габарити нетто ДхШхВ 1360х600х850мм.
    Вага нетто 94кг.
    Габарити ШхГхВ 1390х630х880мм.